• ×

  İlçe Başkanı

  ABDULKADİR SARIHAN

  Fethiye

  1970 FETHIYE DOĞUMLUYUM.ILK VE ORTAOKULU FETHIYEDE LISEYI IMAMHATIP LISESI KARAMAN'DA BITIRDIM.ISTANBUL ÜNV.DIŞ HEKIMLIĞI FAKULTESINI 1993 YILINDA BITIRDIM.1994 -1995 JANDARMA KOMONDO TABIPLIĞI ASTEĞMEN OLARAK ASKERLIĞIMI YAPTIM.1996 DA EVLENDIM.1 KIZ 1 OĞLAN 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ TEKİN

  Yatağan

  11.04.1975 Yatağan doğumluyum.Evli ve iki çocuk sahibiyim.Kendi işimde(İnşaat yapı malzemeleri)şirkette çalışmaktayım.Muğla üniversitesi Doğal Yapı taşları bölümünden mezunum.2013 te İlçe teşkilat üyesi olarak görev aldım.Şuan Ak Parti Yatağan İlçe Başkanı olarak görevime devam etmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  FAHRİ ACAR

  Milas

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAKAN FEVZİ İLHAN

  Ortaca

 • ×

  İlçe Başkanı

  İSMAİL AKKAYA

  Ula

  1958 GÖKOVA DOĞUMLU OLUP ZİRAAT TEKNİSYENİ OLARAK ANTALYA MERKEZ VE ULA -KÖYCEĞİZ-BODRUM İLÇELERİNDE GÖREV YAPTIM.1982 DE AYRILIP AKYAKA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK ONİKİ YILGÖREV YAPTIM.HALEN SERBEST TURİZİMCİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.EVLİ İKİ ERKEK ÇOCUK BABASIYIM. 31.12.2008

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET CENNET

  Datça

  1947 Yılında Datça'nın Hızırşah köyünde doğmuştur.Hızırşah ilkokulunda mezun olduktan sonra,babasıyla birlikte Datça Yarımadasında üretilen köy ve tarım ürünlerinin toptancılığına başladı.1963 Yılında Dalaman Devlet Üretme çiftliğinde tarım işletmeciliği ile ilgili eğitime katılan Mehmet CENNET.bu konuda Datça Yarımadasında uygulamacı olarak çalıştı.Mesleğinin ve uygulamalarının sonucu olarak uzun yıllardır Yarımadadaki kırsal kesim insanları ile gelişen münasebeti sonucu olarak.bireylerin dertlerini dinleyen ve problemlerine çare bulmak için uğraşan biri haline geldi.Bu gelişmenin doğal bir sonucu olarak 1984 yılından itibaren yerel siyasette aktif görev aldı ve Datça'dan Muğla İl Genel Meclisi üyesi oldu.1989 yılında aynı görevi tekrar üstlendi.Son olarak 1999 yılında Datça Belediye Meclis üyeliğine seçildi ve beş yıl boyunca bu görevde bulundu.Datça'da son on yıllarda gelişen turizm sektöründe,otelcilik ve yabancı ortalı girişimlerde mal sahibi ve yerel ortak olarak bulundu.30 Mart 2014 tarihinde Yerel Seçimlerde Belediye Başkanı Aday Adayı oldu.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUHAMMET KARAKUŞ

  Dalaman

  01.08.1968 yılında kapukargın mahallesinde doğdum.İlk ve Ortaokulu Dalamanda okudum.Dalaman Lisesinde daha sonra Köyceğiz Endüstri Meslek Lisesinde okudum.1988 yılında vatani görevimi yapmak üzere Denizli ve İzmit(KOCAELİ) e gittim.1994 yılında evlendim.2011 kongresinde yönetim kurulu 2014 yönetim kurulu ve 2016 yılında ilçe başkanlığı görevlerinde bulundum.2017 yılında Siyaset Akademisi belgesi aldım.2017 KONGRESİNDE TEKRAR İLÇE BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÖMER ÖZMEN

  Bodrum

  ÖMER ÖZMEN 1969 YILI ELAZIĞ DOĞUMLUYUM.MUĞLA, MILAS NÜFUS KÜTÜĞÜNE KAYITLIYIM. OKUL EĞITIMIME MILAS ZEKERIYA GÜMÜŞKESEN ILKOKULU ILE BAŞLADIM.ORTAOKUL VE LISE EĞITIMIMI SIRAYLA MUĞLA MERKEZ ORTAOKULU VE MUĞLA TURGUTREIS LISESINI BITIREREK DEVAM ETTIM. 1 YILSÜREN ORTA DOĞU TEKNIK ÜNIVERSTESI (ODTÜ) İNGILIZCE HAZIRLIK SINIFI EĞITIMINDEN SONRA ORTA DOĞU TEKNIK ÜNIVERSTESI (ODTÜ) MÜHENDISLIK FAKÜLTESI PETROL MÜHENDISLIĞI BÖLÜMÜNDEN 1993 YILINDA MEZUN OLDUM. TÜRKIYE PETROLLERI A.Ş.DE KISA BIR DÖNEM GÖREV YAPTIM. ÖĞRENCILIK HAYATIM BOYUNCA YAZ AYLARINDA BODRUM DA AĞIRLIKLI OLARAK YAT TURIZMI OLMAK ÜZERE TURIZMIN ÇEŞITLI SEKTÖRLERINDE ÇALIŞTIM. ÜNIVERSITE VE ASKERLIK DÖNEMI ARASI KISA BIR SÜRE YABANCI DILIMI GELIŞTIRMEK IÇIN İNGILTERE DE BULUNDUM. DAHA SONRA ASKERLIK HIZMETIMI (ARALIK 1994-MART 1996) YEDEK SUBAY OLARAK GENELKURMAY BAŞKANLIĞI HAREKET DAIRESINDE TERCÜMAN OLARAK YAPTIM. ASKERLIK GÖREVIMDEN SONRA ILK ÇALIŞMA HAYATIM OSMANLI BANKASI ILE BAŞLADI.BANKACILIK HAYATIMA OSMANLI BANKASININ (İSTANBUL) AÇMIŞ OLDUGU MANAGEMENT TRAINEE (MT) SINAVINI GEÇEREK BAŞLADIM.DAHA SONRA SIRAYLA TOPRAKBANK ( BODRUM),KENTBANK(BODRUM) VE OYAKBANK( BODRUM) TA PAZARLAMA YETKILISI OLARAK ÇALIŞTIM. OCAK 2005 YILINDA ŞU AN SAHIBI VE MÜDÜRÜ OLDUĞUM AGEAN GAYRIMENKUL İNŞAAT LTD. ŞTI.FIRMASINI KURARAK KENDI ISTEĞIMLE BANKACILIK KARIYERIMI BIRAKTIM. BANKACILIK DÖNEMIMDE DE 2.CI ÜNIVERSITE OLARAK ANADOLU ÜNIVERSITESI DIŞ TICARET BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. ŞU AN FAALIYETTE OLAN AEGEAN GAYRIMENKUL İNŞAAT LTD. ŞTI. ŞIRKETININ YAPTIĞI IŞ KONULARI DIŞINDA, BITEZ DE 3 AYRI SITENIN YÖNETIM KURULU BAŞKANLIĞINI DA HALEN AKTIF OLARAK YÜRÜTMEKTEYIM. EVLI BIR ÇOCUK BABASIYIM.EŞIM BIR ÖZEL BANKADA ÇALIŞMAKTADIR. İYI DERECEDE İNGILIZCE VE ORTA DERECE DE FRANSIZCA BILMEKTEYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  OSMAN ÜLGEN

  Marmaris

 • ×

  İlçe Başkanı

  ŞAHAN ŞAHAN

  Köyceğiz

  16.01.1968 YILINDA DALAMAN ILÇESI NARLI KÖYÜN'DE DOĞDUM.ILKOKULU KÖYÜMDE ORTA OKULU DENIZLI IMAM HATIP,LISEYI KÖYCEĞIZ IMAM HATIP LISESINDE BITIRDIM.KÖYCEĞIZ ILÇESININ DEĞIŞIK KÖYLERINDE 8 YIL VEKIL ÖĞRETMENLIK YAPTIM.1996 YILINDA HALEN ŞUAN YAPMAKTA OLDUĞUM DAYANIKLI TÜKETIM MALLARI TICARETINI BAŞLADIM.1988 YILINDA EV HANIMI OLAN EŞIMLE EVLENDIM.LISE SON SINIF ÖĞRENCISI BIR KIZIM VAR.SIYASETE AK PARTI 2002 YILINDA KURUCU KÖYCEĞIZ ILÇESI SIYASI VE HUKUKI IŞLERDEN SORUMLU BAŞKAN OLARAK BAŞLADIM.2003 YILINDA KI 1. OLAĞAN KONGREDE ILÇE BAŞKANLIĞI GÖREVINE GETIRILDIM.2006 YILINDA 2. OLAĞAN IL KONGRESINDE IL YÖNETIM KURULUNA SEÇILDIM.2007YILINDA IL TEŞKILAT BAŞKANLIĞI GÖREVINE GELDIM.29 MART 2009 TARIHINDE YAPILACAK YEREL SEÇIMLERDE KÖYCEĞIZ AK PARTI IL GENEL MECLISI ADAY ADAYLIĞI IÇIN BU GÖREVIMDEN ISTIFA ETTIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SALİH GÜMÜŞ

  Seydikemer

 • ×

  İlçe Başkanı

  TAMER TOPAL

  Menteşe

 • ×

  İlçe Başkanı

  VOLKAN ALPÖZEN

  Kavaklıdere