• ×

  İlçe Başkanı

  ABDULKADİR SARIHAN

  Fethiye

  1970 FETHIYE DOĞUMLUYUM.ILK VE ORTAOKULU FETHIYEDE LISEYI IMAMHATIP LISESI KARAMAN'DA BITIRDIM.ISTANBUL ÜNV.DIŞ HEKIMLIĞI FAKULTESINI 1993 YILINDA BITIRDIM.1994 -1995 JANDARMA KOMONDO TABIPLIĞI ASTEĞMEN OLARAK ASKERLIĞIMI YAPTIM.1996 DA EVLENDIM.1 KIZ 1 OĞLAN 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ TEKİN

  Yatağan

  11.04.1975 Yatağan doğumluyum.Evli ve iki çocuk sahibiyim.Kendi işimde(İnşaat yapı malzemeleri)şirkette çalışmaktayım.Muğla üniversitesi Doğal Yapı taşları bölümünden mezunum.2013 te İlçe teşkilat üyesi olarak görev aldım.Şuan Ak Parti Yatağan İlçe Başkanı olarak görevime devam etmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ERDOĞAN ÜNAL

  Menteşe

 • ×

  İlçe Başkanı

  İSMAİL AKKAYA

  Ula

  1958 GÖKOVA DOĞUMLU OLUP ZİRAAT TEKNİSYENİ OLARAK ANTALYA MERKEZ VE ULA -KÖYCEĞİZ-BODRUM İLÇELERİNDE GÖREV YAPTIM.1982 DE AYRILIP AKYAKA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK ONİKİ YILGÖREV YAPTIM.HALEN SERBEST TURİZİMCİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.EVLİ İKİ ERKEK ÇOCUK BABASIYIM. 31.12.2008

 • ×

  İlçe Başkanı

  LEVENT AKYER

  Milas

  1978 yılında milas ilçesinde doğdum. ilk orta lise ögrenımımı Milas ilçesinde tamamladım. Anadolu üniversitesi Kamu YÖNETİMİ bölümünü 2005 yılında bitirdim. Muğla Üniversitesinde Sağlık Bakanlığınca açılan Optisyenlik Kursunu 2006 yılında bitirdim.2007 yılında Milas ilçesinde açmış olduğum Levent OPTİK isimli mağazamda ticari hayatıma devam ediyorum. Milas Ensar VAKFI Başkanlığı MUĞLA MÜSİAD kurucu üyeliği MİLAS Milimder(MİLAS İMAM HATİP DERNEĞİ) üyeliği gibi STK Çalişmalarım var. 2014 Yerel seçimlerinde Milas Belediye MECLİS ÜYELİĞİNE seçildim. 2014 Aralık ayında olağan ilçe kongre seçiminde ilçe başkanı seçildim. Görevime devam ediyorum.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET AKBABA

  Bodrum

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET CENNET

  Datça

  1947 Yılında Datça'nın Hızırşah köyünde doğmuştur.Hızırşah ilkokulunda mezun olduktan sonra,babasıyla birlikte Datça Yarımadasında üretilen köy ve tarım ürünlerinin toptancılığına başladı.1963 Yılında Dalaman Devlet Üretme çiftliğinde tarım işletmeciliği ile ilgili eğitime katılan Mehmet CENNET.bu konuda Datça Yarımadasında uygulamacı olarak çalıştı.Mesleğinin ve uygulamalarının sonucu olarak uzun yıllardır Yarımadadaki kırsal kesim insanları ile gelişen münasebeti sonucu olarak.bireylerin dertlerini dinleyen ve problemlerine çare bulmak için uğraşan biri haline geldi.Bu gelişmenin doğal bir sonucu olarak 1984 yılından itibaren yerel siyasette aktif görev aldı ve Datça'dan Muğla İl Genel Meclisi üyesi oldu.1989 yılında aynı görevi tekrar üstlendi.Son olarak 1999 yılında Datça Belediye Meclis üyeliğine seçildi ve beş yıl boyunca bu görevde bulundu.Datça'da son on yıllarda gelişen turizm sektöründe,otelcilik ve yabancı ortalı girişimlerde mal sahibi ve yerel ortak olarak bulundu.30 Mart 2014 tarihinde Yerel Seçimlerde Belediye Başkanı Aday Adayı oldu.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUHAMMET KARAKUŞ

  Dalaman

  01.08.1968 yılında kapukargın mahallesinde doğdum.İlk ve Ortaokulu Dalamanda okudum.Dalaman Lisesinde daha sonra Köyceğiz Endüstri Meslek Lisesinde okudum.1988 yılında vatani görevimi yapmak üzere Denizli ve İzmit(KOCAELİ) e gittim.1994 yılında evlendim.2011 kongresinde yönetim kurulu 2014 yönetim kurulu ve 2016 yılında ilçe başkanlığı görevlerinde bulundum.2017 yılında Siyaset Akademisi belgesi aldım.2017 KONGRESİNDE TEKRAR İLÇE BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  NEJAT ÜLGEN ŞENEL

  Köyceğiz

  1957 yılında Adana doğumluyum. Gazi üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. Dalaman Seka ve DSİ'de mühendis olarak çalıştım.Emekli oldum. 2009 yerel seçimlerde köyceğiz Belediyesi Kontenjan Belediye Meclis üyesi adayı idim.  Aynı zamanda Ak Parti İL yönetim Kurulu Üyesiyim. Köyceğiz İlçesinde ikamet etmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  OSMAN ÜLGEN

  Marmaris

 • ×

  İlçe Başkanı

  SALİH GÜMÜŞ

  Seydikemer

 • ×

  İlçe Başkanı

  VOLKAN ALPÖZEN

  Kavaklıdere

 • ×

  İlçe Başkanı

  YAVUZ KIRMIZI

  Ortaca

  01/03/1975 tarihinde köyceğiz 'de doğdu.ilköğretimini Eskiköy ilköğretim okulunda ,orta öğretimini Fethiye ORTA okulunda ,lise eğitimini ise fethiye lisesinde tamamladı.1997 yılında MUĞLA ÜNİVERSTESİ İKTİSADİ İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİNDE İŞLETME bölümünü bitirdi.2000 yılında MALİ MÜŞAVİRLİK stajını bitirip ve sınavları geçerek SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK ruhsatını aldı.halen SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR olarak çalısmaktadır.