• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET AYHAN

  Ortaca

  1970 Ortaca doğumluyum. serbest ticaret yapıyorum. evliyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ TEKİN

  Yatağan

  11.04.1975 Yatağan doğumluyum.Evli ve iki çocuk sahibiyim.Kendi işimde(İnşaat yapı malzemeleri)şirkette çalışmaktayım.Muğla üniversitesi Doğal Yapı taşları bölümünden mezunum.2013 te İlçe teşkilat üyesi olarak görev aldım.Şuan Ak Parti Yatağan İlçe Başkanı olarak görevime devam etmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  FAHRİ ACAR

  Milas

  23.04.1987 Milas da doğdum.İlk ve Orta öğrenimimi Milas da tamamladım.2004 yılı Selçuk Üniversitesi Yerel Yönetimler ve Mahalli İdareler bölümünden ,2006 yılında Selçuk Üniversitesi Kamu Yönetimi mezun oldum.Şuan Anadolu Üniversitesi Maliye bölümünü okumaktayım.2006 yılında Selçuk Üniversitesi yöneticilik kapsamında Silifke Seka Kağıt Fabrikası,2007 yılında Milas İlçe Kaymakamlığı bölümünde staj ,2007 yılında Yeniköy Termik Santrali Şirket Müdürlüğü ,2011 yılında kendi ailesine bağlı Milas da köklü bir firma olan ACAR Vinç 'in başına geçtim.2010 MÜSİAD -Genç MÜSİAD Genel Merkez Muğla Sorumlusu 2015 TÜGVA Muğla Gönülllü Kurucu üye 2006 yılında Milas Gençli Kolları Başkanı ,2010 yılında İl Gençlik Kolları Teşkilat Başkanlığı ,2011-2017 İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yaptım.Evli ve 1 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İBRAHİM ÖLEMEZ

  Köyceğiz

  1997 de Selçuklu E.M.Lisesi Elektrik bölümünden mezun oldum.2005 yılına kadar çeşitli işlerde ve özel sektörde çalıştım.2005 yılında Köyceğiz de market açtım.2016 başında ikinci işyerim olarak ,ortaca da tüp bayiliği yaptım.1 sene sonra devir ettim.Şu anda sadece ticari olarak market işletmeciliğine devam ediyorum. 2011 yılında evlendim ve 1 kız 1 erkek 2 çocuğum var. Siyasete üye olarak 2002 yılnda katıldım.Polislik sınavı için istifa ettim.Daha sonra yeniden üye oldum.Akparti de 4 ayrı ilçe başkanı ile görev yaptım.Şuanda İlçe Başkanlığı görevini sürdürmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET CENNET

  Datça

  1947 Yılında Datça'nın Hızırşah köyünde doğmuştur.Hızırşah ilkokulunda mezun olduktan sonra,babasıyla birlikte Datça Yarımadasında üretilen köy ve tarım ürünlerinin toptancılığına başladı.1963 Yılında Dalaman Devlet Üretme çiftliğinde tarım işletmeciliği ile ilgili eğitime katılan Mehmet CENNET.bu konuda Datça Yarımadasında uygulamacı olarak çalıştı.Mesleğinin ve uygulamalarının sonucu olarak uzun yıllardır Yarımadadaki kırsal kesim insanları ile gelişen münasebeti sonucu olarak.bireylerin dertlerini dinleyen ve problemlerine çare bulmak için uğraşan biri haline geldi.Bu gelişmenin doğal bir sonucu olarak 1984 yılından itibaren yerel siyasette aktif görev aldı ve Datça'dan Muğla İl Genel Meclisi üyesi oldu.1989 yılında aynı görevi tekrar üstlendi.Son olarak 1999 yılında Datça Belediye Meclis üyeliğine seçildi ve beş yıl boyunca bu görevde bulundu.Datça'da son on yıllarda gelişen turizm sektöründe,otelcilik ve yabancı ortalı girişimlerde mal sahibi ve yerel ortak olarak bulundu.30 Mart 2014 tarihinde Yerel Seçimlerde Belediye Başkanı Aday Adayı oldu.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÖMER ÖZMEN

  Bodrum

  ÖMER ÖZMEN 1969 YILI ELAZIĞ DOĞUMLUYUM.MUĞLA, MILAS NÜFUS KÜTÜĞÜNE KAYITLIYIM. OKUL EĞITIMIME MILAS ZEKERIYA GÜMÜŞKESEN ILKOKULU ILE BAŞLADIM.ORTAOKUL VE LISE EĞITIMIMI SIRAYLA MUĞLA MERKEZ ORTAOKULU VE MUĞLA TURGUTREIS LISESINI BITIREREK DEVAM ETTIM. 1 YILSÜREN ORTA DOĞU TEKNIK ÜNIVERSTESI (ODTÜ) İNGILIZCE HAZIRLIK SINIFI EĞITIMINDEN SONRA ORTA DOĞU TEKNIK ÜNIVERSTESI (ODTÜ) MÜHENDISLIK FAKÜLTESI PETROL MÜHENDISLIĞI BÖLÜMÜNDEN 1993 YILINDA MEZUN OLDUM. TÜRKIYE PETROLLERI A.Ş.DE KISA BIR DÖNEM GÖREV YAPTIM. ÖĞRENCILIK HAYATIM BOYUNCA YAZ AYLARINDA BODRUM DA AĞIRLIKLI OLARAK YAT TURIZMI OLMAK ÜZERE TURIZMIN ÇEŞITLI SEKTÖRLERINDE ÇALIŞTIM. ÜNIVERSITE VE ASKERLIK DÖNEMI ARASI KISA BIR SÜRE YABANCI DILIMI GELIŞTIRMEK IÇIN İNGILTERE DE BULUNDUM. DAHA SONRA ASKERLIK HIZMETIMI (ARALIK 1994-MART 1996) YEDEK SUBAY OLARAK GENELKURMAY BAŞKANLIĞI HAREKET DAIRESINDE TERCÜMAN OLARAK YAPTIM. ASKERLIK GÖREVIMDEN SONRA ILK ÇALIŞMA HAYATIM OSMANLI BANKASI ILE BAŞLADI.BANKACILIK HAYATIMA OSMANLI BANKASININ (İSTANBUL) AÇMIŞ OLDUGU MANAGEMENT TRAINEE (MT) SINAVINI GEÇEREK BAŞLADIM.DAHA SONRA SIRAYLA TOPRAKBANK ( BODRUM),KENTBANK(BODRUM) VE OYAKBANK( BODRUM) TA PAZARLAMA YETKILISI OLARAK ÇALIŞTIM. OCAK 2005 YILINDA ŞU AN SAHIBI VE MÜDÜRÜ OLDUĞUM AGEAN GAYRIMENKUL İNŞAAT LTD. ŞTI.FIRMASINI KURARAK KENDI ISTEĞIMLE BANKACILIK KARIYERIMI BIRAKTIM. BANKACILIK DÖNEMIMDE DE 2.CI ÜNIVERSITE OLARAK ANADOLU ÜNIVERSITESI DIŞ TICARET BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. ŞU AN FAALIYETTE OLAN AEGEAN GAYRIMENKUL İNŞAAT LTD. ŞTI. ŞIRKETININ YAPTIĞI IŞ KONULARI DIŞINDA, BITEZ DE 3 AYRI SITENIN YÖNETIM KURULU BAŞKANLIĞINI DA HALEN AKTIF OLARAK YÜRÜTMEKTEYIM. EVLI BIR ÇOCUK BABASIYIM.EŞIM BIR ÖZEL BANKADA ÇALIŞMAKTADIR. İYI DERECEDE İNGILIZCE VE ORTA DERECE DE FRANSIZCA BILMEKTEYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  OSMAN ÜLGEN

  Marmaris

  1967 yılında Rize'de doğdum. Anadolu Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği bölümünü bitirdim. 1997 yılında İngiltere'de dil eğitimi aldım . 1991 yılında Marmaris/İçmeler'de faaliyetine başlayan otel işletmesinin kurucu ortaklarındanım. 2000-2005 yılları arasında GETOB yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevinde bulundum. 2004-2014 yılları arasında İçmeler Belediye Meclis üyeliği görevi yaptım. Evli ve 2 Erkek çoçuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÖZER YILMAZ

  Ula

 • ×

  İlçe Başkanı

  SALİH GÜMÜŞ

  Seydikemer

  1983 yılında Fethiye'de doğdum. ilkokulu Atatürk ilkokulunda ortaokul ve liseyi Mehmet Erdoğan Anadolu Lisesi'nde okudum. 2001 yılında Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesine girdim. 2005 yılında mezun oldum. 2006 yılında Boğaziçi Komutanlığı'nda yedek subay olarak askerlik vazifemi yaptım. 2008 yılından bu yana Seydikemer Cumhuriyet Mahallesinde eczacılık mesleğini icra ediyorum. evliyim 2 kızım var. 30 mart 2014 yerel seçimlerinde meclis üyesi seçildim. 14 temmuz 2014 tarihinde ilçe başkanı olarak atandım. 9 kasım 2014 tarihinde kongre ile tekrar ilçe başkanı oldum. 16 eylül 2017 tarihinde tekrar kongre ile ilçe başkanı oldum. 10 şubat 2018 il kongresinde büyük kongre delegesi olarak seçildim. Halen ilçe başkanı olarak görev yapmaktayım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  TAMER TOPAL

  Menteşe

  1965 YERKESİK YENİCE DOĞUMLU. VETERİNER HEKİM OLARAK GÖREV YAPMAKTA. EVLİ 2 ÇOCUK BABASI

 • ×

  İlçe Başkanı

  VOLKAN ALPÖZEN

  Kavaklıdere

  19 Ağustos 1982 tarihinde Muğlanın Yatağan ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Kavaklıdere ilçesinde tamamladı ve 1999 yılında Kavaklıdere lisesinden mezun oldu. Muğla İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı,Kavaklıdere İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunan Volkan ALPÖZEN 26 Ocak 2017 de genel merkezimizin atamalarıyla Kavaklıdere İlçe Başkanlığı görevine seçildi. Evli ve iki erkek çocuk babası olan Volkan ALPÖZEN Kavaklıdere ilçesinde ticaretle uğraşmaktadır.