• Orman ve Su İşleri Bakanı Sn Prof. Dr. Veysel EROĞLU’nun Muğla ziyareti.

  Orman ve Su İşleri Bakanımız Sn Prof. Dr. Veysel EROĞLU büyüyen ve kalkınan Türkiye'nin gereği olarak dev yatırımların temelini atmak üzere ilimize geldiler. Fethiye , Seydikemer ve Menteşe İlçelerimizde düzenlenen merasimlerde Sn Bakanımıza İl Başkanımız Kadem Mete Milletvekilimiz Sn Nihat Öztürk de eşlik ettiler. Müjdelerle ilimize gelen ve Muğla'mızı bir kez daha hizmetle buluşturan değerli bakanımıza ve coşkuyla heyecanla törenlere iştirak eden değerli Muğlalı vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.
  Teşkilat
 • ADALET BAKANI SN. BEKİR BOZDAĞ MUĞLA’DA PARTİMİZİN ŞUBAT AYI İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINA KATILDI.

  Adalet Bakanımız Sn Bekir Bozdağ Partimizin Şubat Ayı İl Danışma Kurulu Tolantısına katılmak üzere İlimize geldi. Muğla Adliyesine olan ziyaretinin ardından 15 Temmuz Duruşmasının yapılacağı salonu da gören Adalet Bakanımız saat 13.30 da Muğla Ünivetsitesi AKM salonunda gerçekleştirdiğimiz il danışma kurulu toplantımıza katıldılar. Muğla milletvekillerimiz ve Mkyk üyemizin de katıldığı toplantıda Sn Bakanımız referandum sürecine ile ilgili bilgiler vererek, anayasa değişikliği hakkında teşkilatımızla düşüncelerini paylaştılar. 15 Temmuz gecesinde "Bize yakışan burada bekleyip şehit olmaktır" diyerek milletimizin gönlünde taht kuran Bakanımıza ve çoşkuyla aşkla salonu doldurarak Yeni Türkiye için EVET diye haykıran teşkilat mensuplarımıza ,basınımızın değerli temsilcilerine teşekkür ederiz.
  Teşkilat
 • KADEM METE’NİN ENGELLİLER GÜNÜ MESAJIDIR..

  Teşkilat
 • ÜRETEN MUĞLA ÇALIŞTAYI

  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Moldova Başbakanı Filip’i kabul etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Moldova Başbakanı Pavel Filip'i kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • İl Başkanımız Sn Kadem METE’NİN basın açıklamasıdır.

  İl Başkanımız Sn Kadem METE'NİN basın açıklamasıdır. CHP Muğla Milletvekili Sayın Nurettin Demir tamamlanma aşamasında olan Ortaca Devlet Hastanesinde incelemelerde bulunarak 100 yataklı hastanenin gecikme durumundan söz etmiş. Hastane gibi önemli bir yatırımın Sayın Milletvekili tarafından takip edilmesi bizim için önemlidir. Kendileri de takdir ederler ki Ak Parti hükümetlerinin merkezinde insan vardır. Dolayısıyla sağlık alanında yapılan ve yapılacak olan yatırımlar adeta devrim niteliğinde yatırımlardır. Muğlalı vatandaşlarımızın sadece sağlık alanında değil tüm kamu hizmetlerinden azami ölçüde yararlanması ve Muğla’mızın hak ettiği noktaya taşınması en büyük temennimizdir. Bilindiği üzere belediyecilik hizmetleri şehir yaşamını kolaylaştıran hizmetlerdir. Bu hizmetlerin aksaması ise bir o kadar günlük yaşamımızı zora sokmaktadır. İki ayı aşkın bir süredir bir türlü yapılamayan, defalarca kazılıp kapatılan, toplamda 200 metre uzunluğundaki, Muğla Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanemizin de önemli ölçüde bağlantısının sağlandığı, Muğla’mızın en işlek caddelerinden olan Zihni Derin Caddesinin bu kadar uzun sürede yapılamaması, ayrıca vatandaşlarımızın tepkisine kayıtsız kalınması elbette Sayın milletvekilimizin teftişe çıkması için yeterli bir sebeptir. Acil sağlık hizmetlerinde sıkıntı var diye serzenişte bulunan Sn Milletvekilimizden acil sağlık hizmetlerine giden yolun bir an önce tamamlanması noktasında, Ortaca Devlet Hastanesinde göstermiş olduğu hassasiyetin aynısını göstermesini bekliyoruz.
  Teşkilat
 • EKİM AYI İL DANIŞMA TOPLANTISI TEŞKİLATIN YOĞUN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİ.

  Ekim Ayı İl Danışma Toplantımız Teşkilatımızın Yoğun katılımı ile gerçekleşti. Teşkilat mensuplarımız toplantı öncesi ;Çevre Şehir ve Kültür Başkanlığımız ile Tanıtım Medya Başkanlığımızın ortak çalışmasıyla hazırlanan 15 Temmuz Resim Sergisi'ni de gezme fırsatı buldular. İl Başkanımız Sn Kadem Mete nin açılış konuşmaları ile başlayan toplantımız Gazeteci arkadaşımız Kenan Gürbüz'ün hazılardığı 15 temmuz belgeselinin sunumu, Gençlik Kollarımızın yeni yönetiminin takdimi, Belediye Başkanlarımızın ve Birim Başkanlarımızın sunumları ile devam etti. Katılım gösteren tüm teşkilat mensuplarımıza , tüm değerli ilçe başkanlarımıza belediye başkanlarımıza toplantının organizesinde emek sarfeden gençlik kollarımıza ve kadın kollarımıza teşekkür eder, toplantımızın hayırlı olmasını dileriz.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japonya Başbakanı Abe’yi kabul etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Japonya Başbakanı Şinzo Abe ile bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • ŞEHİDİMİZİ ONBİNLERLE UĞURLADIK…

  25 Eylül 2016 Pazar günü Hakkari Çukurca'daki görevi esnasında el yapımı bombanın patlaması sonucu yaralanan ve daha sonra tedavi gördüğü hastanede şehit olan Piyade Yüzbaşı Özgür Özekin' Fethiye Üzümlü İncir Köy' mezarlığında ebediyete uğurlandı. Şehidimize Allah'tan rahmet ailesine sevenlerine ve Muğla'mıza sabırlar diliyoruz. Milletimizin başısağolsun.
  Teşkilat