• ADALET BAKANI SN. BEKİR BOZDAĞ MUĞLA’DA PARTİMİZİN ŞUBAT AYI İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINA KATILDI.

  Adalet Bakanımız Sn Bekir Bozdağ Partimizin Şubat Ayı İl Danışma Kurulu Tolantısına katılmak üzere İlimize geldi. Muğla Adliyesine olan ziyaretinin ardından 15 Temmuz Duruşmasının yapılacağı salonu da gören Adalet Bakanımız saat 13.30 da Muğla Ünivetsitesi AKM salonunda gerçekleştirdiğimiz il danışma kurulu toplantımıza katıldılar. Muğla milletvekillerimiz ve Mkyk üyemizin de katıldığı toplantıda Sn Bakanımız referandum sürecine ile ilgili bilgiler vererek, anayasa değişikliği hakkında teşkilatımızla düşüncelerini paylaştılar. 15 Temmuz gecesinde "Bize yakışan burada bekleyip şehit olmaktır" diyerek milletimizin gönlünde taht kuran Bakanımıza ve çoşkuyla aşkla salonu doldurarak Yeni Türkiye için EVET diye haykıran teşkilat mensuplarımıza ,basınımızın değerli temsilcilerine teşekkür ederiz.
  Türkçe
 • KADEM METE’NİN ENGELLİLER GÜNÜ MESAJIDIR..

  Türkçe
 • ÜRETEN MUĞLA ÇALIŞTAYI

  Türkçe
 • İl Başkanımız Sn Kadem METE’NİN basın açıklamasıdır.

  İl Başkanımız Sn Kadem METE'NİN basın açıklamasıdır. CHP Muğla Milletvekili Sayın Nurettin Demir tamamlanma aşamasında olan Ortaca Devlet Hastanesinde incelemelerde bulunarak 100 yataklı hastanenin gecikme durumundan söz etmiş. Hastane gibi önemli bir yatırımın Sayın Milletvekili tarafından takip edilmesi bizim için önemlidir. Kendileri de takdir ederler ki Ak Parti hükümetlerinin merkezinde insan vardır. Dolayısıyla sağlık alanında yapılan ve yapılacak olan yatırımlar adeta devrim niteliğinde yatırımlardır. Muğlalı vatandaşlarımızın sadece sağlık alanında değil tüm kamu hizmetlerinden azami ölçüde yararlanması ve Muğla’mızın hak ettiği noktaya taşınması en büyük temennimizdir. Bilindiği üzere belediyecilik hizmetleri şehir yaşamını kolaylaştıran hizmetlerdir. Bu hizmetlerin aksaması ise bir o kadar günlük yaşamımızı zora sokmaktadır. İki ayı aşkın bir süredir bir türlü yapılamayan, defalarca kazılıp kapatılan, toplamda 200 metre uzunluğundaki, Muğla Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanemizin de önemli ölçüde bağlantısının sağlandığı, Muğla’mızın en işlek caddelerinden olan Zihni Derin Caddesinin bu kadar uzun sürede yapılamaması, ayrıca vatandaşlarımızın tepkisine kayıtsız kalınması elbette Sayın milletvekilimizin teftişe çıkması için yeterli bir sebeptir. Acil sağlık hizmetlerinde sıkıntı var diye serzenişte bulunan Sn Milletvekilimizden acil sağlık hizmetlerine giden yolun bir an önce tamamlanması noktasında, Ortaca Devlet Hastanesinde göstermiş olduğu hassasiyetin aynısını göstermesini bekliyoruz.
  Türkçe
 • EKİM AYI İL DANIŞMA TOPLANTISI TEŞKİLATIN YOĞUN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİ.

  Ekim Ayı İl Danışma Toplantımız Teşkilatımızın Yoğun katılımı ile gerçekleşti. Teşkilat mensuplarımız toplantı öncesi ;Çevre Şehir ve Kültür Başkanlığımız ile Tanıtım Medya Başkanlığımızın ortak çalışmasıyla hazırlanan 15 Temmuz Resim Sergisi'ni de gezme fırsatı buldular. İl Başkanımız Sn Kadem Mete nin açılış konuşmaları ile başlayan toplantımız Gazeteci arkadaşımız Kenan Gürbüz'ün hazılardığı 15 temmuz belgeselinin sunumu, Gençlik Kollarımızın yeni yönetiminin takdimi, Belediye Başkanlarımızın ve Birim Başkanlarımızın sunumları ile devam etti. Katılım gösteren tüm teşkilat mensuplarımıza , tüm değerli ilçe başkanlarımıza belediye başkanlarımıza toplantının organizesinde emek sarfeden gençlik kollarımıza ve kadın kollarımıza teşekkür eder, toplantımızın hayırlı olmasını dileriz.
  Türkçe
 • ŞEHİDİMİZİ ONBİNLERLE UĞURLADIK…

  25 Eylül 2016 Pazar günü Hakkari Çukurca'daki görevi esnasında el yapımı bombanın patlaması sonucu yaralanan ve daha sonra tedavi gördüğü hastanede şehit olan Piyade Yüzbaşı Özgür Özekin' Fethiye Üzümlü İncir Köy' mezarlığında ebediyete uğurlandı. Şehidimize Allah'tan rahmet ailesine sevenlerine ve Muğla'mıza sabırlar diliyoruz. Milletimizin başısağolsun.
  Türkçe
 • ÜRETEN MUĞLA MİLAS

  Ak Parti Muğla İl başkanlığımız tarafından il genelinde düzenlenen ÜRETEN MUĞLA Projemiz kapsamında bugün Milas da süt ve havuz balıkçılığı yapan üreticilerimizin sorun ve çözüm önerilerini konuştuk. İl Başkanımız Kadem Mete nin toplantı Açılış konuşması: Toplantımıza başlamadan önce şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum.Arkadaşlar Bizler Cumhuriyetimizin kuruluşundan bu yana ülkemiz insanlarımız Bu topraklar için Çok ciddi bedeller ödedi ve ödemeyede devam ediyor.Bizler yaptığımız işi geçmişimizin şehitlerimizin manevi mirasına sahip çıkarak en iyi şekilde yapmak için gayret göstermeliyiz Bürokrat hizmet noktasında en iyisini, üreticilerimiz ürünlerin en verimlisini en kalitelisini siyasetçi adam gibi siyaset yapmak ve hizmet üretmek için çaba sarfetmeli .Bugün Milas ilçemizde ÜRETEN MUĞLA buluşmaları kapsamında üreticiler , ilgili kurum müdürleri ve siyasetçilerle sorunları dinleme ve çözüm üretmek için bir araya gelmiş bulunmaktayız ve diyoruz ki helva yapımı için her şey mevcut biz helva yapmaya geldik. Bizler dünyanın en güzel ülkesindeyiz başımıza gelenlerde bu sebepten hani demiş ya atalarımız yari güzel olanın başı dertten kurtulmazmış.Türkiye Cumhuriyeti çok güzel bir yar ve biz bu yare sahip çıkmaya devam edeceğiz hani demiş ya Gazi Mustafa Kemal ihtiyaç duyduğunuz kudret damarlarınızdaki asil kanda mevcuttur.bizde her koşulda gerekeni yapacağız. Muğla mız öyle güzel bir il ki toprağın altı ayrı bir bereket üstü ayrı bir bereket seracılıktan tutunda narenciyeye kadar zeytin üretiminden tutunda ha ben bu arada kendi yediğim ve işletmemde kullandığım zeytin yağını burda üretim yapan Fatma abla dan alıyorum zeytin konusunada az sonra değineceğiz toprağın altıda maden kaynıyor ayrıca deniz ürünlerimiz ve turizmimiz var işte bu çok önemli ve güzel değerlerimizi bir arada bulunduran aşka bir il yok işte bu noktada biz siyasiler burada görev yapan bürokratlar bu toprakların hak ettiği değeri verebiliyormuyuz? işte bizim bunu sorgulamamız lazım . diyerek konuşmasına devam etti Ak parti milletvekilimiz sn : Nihat öztürk: İlimizde tarımın başkenti olarak gördüğü Milas da devletimizin tarıma gereken önemi verdiğini ve vermeye devam edeceğini partimizin iktidara geldiği zaman la bugünümüz arasında insanlarımızın bir muhasebe yapması gerektiğini belirtti Toplantımıza Ak parti Milas ilçe başkanımız Levent Akyer Ak parti İl tarım komisyonumuz.İl ve ilçe tarım müdürümüz milas ziraat odası başkanı süt üreticileri kooparatifi başkanı ve üretcilerimiz katıldı. öğleden sonrada Toprak havuzu balıkçılığında yaşanan sorunları ve çözüm önerilerini yerinde dinleyerek çok verimli bir çalışma gerçekleştirildi
  Türkçe